KonumNurdağı, Gaziantep
Telefon0543 206 4350

OTO EKSPERTİZ HİZMETLERİMİZ

Gaziantep Dynotek Oto Ekspertiz Hizmetleri

Gaziantep, Nurdağı merkez oto galeri bölgesinde oto ekspertiz hizmeti veren firmamız aşağıdaki verilen hizmetleri kapsamlı ve eksiksiz olarak sunmaktadır:

Motor Performans Testi

Dinamometre ile yaptığımız motor performans testi, motorun gücünü ve torkunu ölçmeye yarar. Motorda bulunan hata ve arızaları grafikler yardımı ile göstererek ateşleme sisteminde bulunabilecek olası sorunları önceden haber verir.

Arıza Tespiti

Bilgisayarlı arıza tespit cihazımız her marka ve model araç için motor ve diğer aksamlarda bulunan arızayı güvenli bir şekilde bildirmektedir. Kullanılan sistem aracınıza zarar vermez. Bulduğu arızaları kesin bir rapor halinde sunar.

Boya Kaporta Testi

2. el araç alırken en çok dikkat edilen hususlardan birisi aracın değişeni ya da boyası olup olmamasıdır. Milimetrenin binde biri hassasiyetle ölçüm yapan cihazlarımız ile alacağınız aracın işlem görüp görmediğini kolaylıkla sunuyoruz.

Süspansiyon Testi

Araç alıp satarken test sürüşü ile kolay kolay anlaşılmayacak hususlardan birisi de süspansiyon testidir. Dünya standartlarında olan envanterimizdeki test cihazlarımız ile amortisörlerinizin kontrolünü en iyi şekilde sağlıyoruz.

Alt Kontrol Testi

Aracınızı lift ile kaldırıp, aşağıdan darbeye maruz kalıp kalmadığına bakıyoruz. Böylece eksoz, şase, rotlar, yağ kaçakları, hasarlı ve değişmesi gereken parçaların tamamı profesyonel ve uzman ekiplerimiz tarafından kontrol edilmektedir.

Fren Testi

Sürüş keyfinin en hayati kollarından olan frenlerin kontrolü artık yollarda değil uzmanların elinde yapılıyor. Yaptığımız hassas ölçümler sayesinde frenlerin tutma oranını, diskleri, kaliperleri, abs ve el frenini kontrol etmekteyiz.

Yanal Kayma Testi

Alacağınız aracın yanal kayma testini hassas cihazlarımız aracılığıyla uzman ekiplerimizce yapıyoruz. Bu testin amacı, aracın direksiyonu serbest bırakıldığında 1 kilometre boyunca yoldan ne kadar saptığını anlamaya yaramaktadır.

Sonuç Raporlama

Alacağınızı ikinci el otomobile ait yaptığımız testlerin sonucunda aracın ne kadar güvenilir olduğu, alıp almayacağınıza karar vereceğiniz tüm değerleri ve notları siz değerli müşterilerimize kapsamlı bir rapor halinde sunuyoruz.